Лаврівська гімназія

Головна » Методична робота

Методична робота

4 січня 2024 відбулася педагогічна рада клективу гімназії за тематикою формувального оцінювання та компетентнісного підходу при доборі завдань. Робота проводилася у різній формі: персональні виступи, командні вправи.

 

П Л А Н     З А Х О Д ІВ  щодо  впровадження інновацій, освітніх технологій, форм, методів, засобів навчання та експериментальної роботи до 2025 року docs.google.com/document/d/1U5otSxeAXqEwyJq6PnT_u2X-mp1m1OQh/edit

 

Анжела Сергіївна та перший клас нашої гімназії, адаптація учнів до школи.

Посилання на відео  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=732764418352188&id=100048559098705

 

 У канікулярний період 26-28 жовтня  на базі гімназії були проведені методичні обєднання класних керівників, учителів початкових класів, учителів природничо-математичного  та художньо-естетичного циклу а також педчитання. 

 

21 квітня відбулась зустріч студентів групи 3АППІ зі стейкхолдером, учителем початкової школи Лаврівської гімназії, Вінницького району Воронюк Анжелою Сергіївною. Учитель поділилась досвідом та інноваційними підходами до викладання математики в початковій школі за ідеями Нової української школи. Студенти мали змогу ознайомитись із математичними правилами, які учитель реалізовує на уроці, творчими підходами до ознайомлення молодших школярів із дробами, діаграмами; особливостями вивчення взаємопов'язаних величин у формі гри тощо.

 13 грудня в "КЗ Лаврівська гімназія" проведено супервізію.Супервізія - це один з інструментів, який дозволяє педагогам НУШ розвивати свої професійні навички та особистісні якості.  Супервізор ознайомився з пріоритетами вчителя, відвідав відкриті уроки та провів наставницьку бесіду у творчій формі. Учителі початкових класів продемонстрували інтеграцію у проведенні тематичних уроків. Було показано спільну роботу учнів, взаємодію, самооцінювання та взаємооцінювання, співпрацю в групах та командах, а також розкрито важливі виховні моменти.    

19 жовтня в гімназії проведено методичні об'єднання класних керівників, учителів початкових класів, учителів природничо - метематичного та суспільно - гуманітарного циклів.