Лаврівська гімназія

Головна » Фотоальбом

Фотоальбом

 Більше відео та фото матеріалів на сторінці гімназії у соціальній мережі m.facebook.com/lavriv.lavrivska

2023-2024 н.р.

2022-2023н.р.

Багатим на події було 29 травня : 

Свято Букварика та прощання з 1 класом  www.facebook.com/100017205250033/videos/1280838312540198 

Веселі естафети до Дня спорту і здоров'я серед учнів відео www.facebook.com/100038041461078/videos/759022182584310

Відбулася зустріч з працівниками пожежно -рятувальної служби 

#Деньбезпортфелів 26 травня провели у нашій гімназії відео за посиланням  www.facebook.com/lavriv.lavrivska/videos/1644155919392392

Відео виступу drive.google.com/file/d/1ILAyaegTyLmjWxz4y3P6sbkvmcNVBUZi/view

Учні гімназії долучилися до акції "Яким я бачу майбутнє України після перемоги"

 

 

 

 

 

 

 

 

 23 лютого у гімназії провели позапланову навчальну евакуацію до сховища. Учні організовано вийшли з приміщення з учителями.

На запрошення учителя фізичного виховання Максимець О.С. відбулася зустріч з волонтером Червоного хреста Володимиром, який провів з учними майстер класи з надання першої до лікарської допомоги у різних ситуаціях.

  

21 лютого Міжнародний  день рідної мови, в КЗ «Лаврівська гімназія» відбулися виховні заходи.  Учителями початкових класів Турлюк Л.Ю., Капшієнко І.М., Гудзь М.П., Воронюк А.С.  для молодших школярів було організоване свято «Мовні перлинки»,  а  для учнів 5 – 9 класів учитель української мови та літератури Харченко Т.В. провела  тематичний вечір «Краща мова єднання – це українська».  Шкільним бібліотекарем Білокінь Н.В. була організована виставка «Коштовний скарб народу – рідна мова». 

Із щирими привітаннями та слушними настановами до школярів звернулася офіцер ювінальної поліції Франкова Ірина Володимирівна. Таккож були проведені бесіди з профілактики дитячої злочинності та домашнього насилля.

   

 18 лютого педагог - організатор Наконечна Т.В. провела у гімназії реквієм Небесній Сотні.

 16 лютого у гімназії відмітили День Єднання. Ми разом і ми єдині.

 

Хімія—країна чудес. Для того, щоб запалити цікавість учнів до вивчення хімії, виховувати бажання здобувати нові знання, пізнавати навколишній різноманітний і  загадковий світ 11 лютого в КЗ «Лаврівська гімназія» проведено позакласний захід «Дивовижна хімія».

  

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями. Для святкування достатньо обрати цікаву книжку й знайти слухачів. 4 лютого  учитель світової літератури Іщенко Н.Л. та бібліотекар Білокінь Н.В. провели захід  приурочений святу з читанням віршів, пантомімою та імпровізованими сценками.

Як застрічали 2022 рік у назшій гімназії.

До дня української хустки 7 грудня у школі пройшов флеш моб за участю учнів, учителів та персоналу.

    

 

Тиждень військово - патріотичного виховання: виставка малюнків та виготовлення лепбука на козацьку тематику та гра квест для 5 -9 класів.

 

День цивільного захисту у гімназії 8 жовтня

   

 

День спорту

    

Уроки пам'яті 29 та 30 вересня